Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samanta S - Play Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

Ti mos me prek se dieg
Jam mo e mira sot per ty patjeter
Terheq un si magnet
Ato me thone te gjith je kryeveper

Kujdes se dieg
Mos prek mos prek
Terheq me sheit
Si kryeveper

Kur du i jap play
Ti lshoju ma knej
Po deshe replay
3D un ta kthej dimension tjeter

Me nje program te fshi
Te bosh update per ty kjo eshte e tepert
Ti shpirt ske bateri
Mjaft fole fjale po hajt boje me veper

Program up date
Te fshij ty shpejt
Replay mo knej
Dimension tjeter
Samanta S
Publikimi: 28/09/2014
Festivali: Kënga Magjike 2014
Muzika: De Vox
Teksti: Rozana Radi
Orkestrimi: De Vox


Samanta S - Play
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Play".
3. Video është e këngës "Play", por nuk këndohet nga Samanta S.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0