Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sami Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Sami Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 8 Mars 2016, Sami Gashi publikon videoklipin "Ma Ka Vra Zemren Dashnija". Më datë 4 Prill 2020, Lalushi, Sali & Sami Gashi publikojnë videoklipin "Pandemija Qeverija"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Live

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Sami Gashi

Komente 0