Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sami Jakupi - Gurbeti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


prej shtepis kur u ndava
kam mbet me lot ne sy
e lash baben edhe nanen
edhe shokve ju thash lamtumir
ref:
o gurbet.o gurbet qofsh i ran edhe ishkret
qofh i ran edhe i mallkuar se nga bab e nan mem largua

po me shkuan disa vite e un jam lodhur shum
ne vend lindjen time
qelin pranverat e un si sho kurr
ref:
o gurget o gurbet qof i ran edhe i shkret
qofsh i i ran edhe i mallkuar se ngabab e nan mem largu


Ky tekst u dërgua nga Elmira Sadrija


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sami Jakupi
Publikimi: 29/08/2009


Sami Jakupi - Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti".
3. Video është e këngës "Gurbeti", por nuk këndohet nga Sami Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sami Jakupi:


Komente 0