Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sami Jakupi - Mos Me Thuaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me gjith zemër te kam dasht
Me tradhti do me mvra
Erdhi fundi me lot u ndam

x2

Mos me thuaj se do te vi
Mos me thuaj tkam veq ty
Mos me thuaj tvi ne jet
A moj je e pa bes

ref x2
Më kujtohen disa fjal
Mke premtu më ke than
Për veq teje sduu askand

x2

Mos me thuaj se do te vi
Mos me thuaj tkam veq ty
Mos me thuaj tvi ne jet
A moj je e pa bes

ref x4


Ky tekst u dërgua nga Elmira Sadrija   samiaSami Jakupi
Publikimi: 29/08/2009


Sami Jakupi - Mos Me Thuaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Thuaj".
3. Video është e këngës "Mos Me Thuaj", por nuk këndohet nga Sami Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sami Jakupi:


Komente 0