Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sami Kallmi - Dasma Te Bukura Ben Kavaja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e Albumit:

Per Nje Vajze Me Ka Zene Meraku



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasma Te Bukura Ben Kavaja" kënduar nga Sami Kallmi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin






teksteshqip.com © 2007 - 2017