Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sami Kallmi - Pendimi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dikur me thoje sa shum te dua
Me fjal te embla me vrave mua

Sa intrigante ti mu tregova
Duke me puthur ti me mashtrove
E penduar ti me the me fal
Por nga zemra ti mu me ke dal
E pendur ti me the me fal
Por nga zemra ti mu me ke dal

Si se kuptove qesht dashuria
Por me trajtove por si femija

Lotet e tua nuk kan me vlere
Kerkon tma fusesh edhe nje here
E penduar ti me the me fal
Por nga zemra ti mu me ke dal
E pendur ti me the me fal
Por nga zemra ti mu me ke dal

E penduar ti me the me fal
Por nga zemra ti mu me ke.dal
E penduar ti me the me fal
Por nga zemra ti mu me ke dal.


Ky tekst u dërgua nga K PrekaSami Kallmi
Publikimi: 06/12/2012


Sami Kallmi - Pendimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pendimi".
3. Video është e këngës "Pendimi", por nuk këndohet nga Sami Kallmi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sami Kallmi:


Komente 0