Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sami Krasniqi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Sami Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2015, Sami Krasniqi & Valentina Bajraktari publikojnë albumin "Mire Se Vini". Më datë 30 Prill 2019, Sami Krasniqi & Valentina Bajraktari publikojnë videoklipin "Rrush E Kumbulla"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentMire Se Vini (2015)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bashkim Alshiqi

Kati Zhubi

Ardian Dema

Hafir Mëziu

Ekrem Jashari (Eki)

Edmir Lika

Behxhet Zeka

Mc Gima

Duchi

Sokol Koçi

Tags: Sami Krasniqi


Komente mbi këtë artist