A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sami Pacolli

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Sami Pacolli is a popular singer. Më datë 19 Shtator 2016, Sami Pacolli publikon videoklipin "Nje Kujtim". Më datë 5 Shkurt 2018, Sami Pacolli publikon videoklipin "Ma Kthe Dashnin". Më datë 10 Janar 2019, Sami Pacolli publikon videoklipin "Një Dashni". Videoklipi u prodhua nga kompania BUG Production....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Burim Kastrati

Heldi Kraja

Alban Emiri

Mc Mitrovicali

Kacho

Arjan Effecti

Breaker G

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Elvis Tenko

Muhamer Duraku-Meli


Tags: Sami Pacolli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019