Sami Sylejmani
Sami Sylejmani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Prishtinë
  • Jeton në
  • KanadaBiografia

BIOGRAFIA: Sami Sylejmani është një këngëtar i njohur. Sami Sylejmani esht I lindur ne Kosove Prishtin jeton ne Canada. Profesioni- interior designer Piktor dhe kengetar. Më datë 9 Prill 2014, Sami Sylejmani publikon videoklipin "Vetem Ti". Më datë 21 Tetor 2021, Sami Sylejmani publikon videoklipin "Po Qan Per Ne Qyteti". Videoklipi u prodhua nga kompania Video Art....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0