Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sami Sylejmani - Po Qan Per Ne Qyteti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Po qan per ne quteti
Edhe rruget po qajn
E mu asgje sme mbeti
E loti faqet mi lan

Ne sjemi ata qe ishim
Ne jemi ata qe sjan
Dy zemra lumturi kishin
E sot veq dhembjen e kan

Ref
Qytet I vdekur pa ty
Me shohin vetem pa ty
sme njohin kur jam pa ty
un jam I vdekur pa ty

Dhe ne adres te vjeter
Shkruan emer I ri
Esht emri dikujt tjeter
E aty nuk je ti

Ref
Qytet I vdekur pa ty
Me shohin vetem pa ty
Sme njohin kur jam pa ty
Un jam I humber pa ty


Ky tekst u dërgua nga Gezim IbishiSami Sylejmani
Publikimi: 21/10/2021
Video Produksioni: Video Art


Sami Sylejmani - Po Qan Per Ne Qyteti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Qan Per Ne Qyteti".
3. Video është e këngës "Po Qan Per Ne Qyteti", por nuk këndohet nga Sami Sylejmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0