Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samir Aliu - Nuk Je Per Mu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Njëher besova n`lotët e tua
dhe cka m`premtove
zemra u dridhka cka përjetova
asgjë të sinqert
Ti lakmitare e unë i strukur
në këtë dashuri
tash po pendohem
edhe pse vuaj
unë gjithmonë për ty...

Nuk kam dyshuar
edhe pse më kan thënë
të ka tradhëtuar
skam dasht as të besoj
edhe pse zemrën
gjithmon ti ma ke thy
por të kam dashtur
dhe gjithmon t`besoja ty... Nuk je për mu
as neve dyve
nuk na shkon kurr
ti paske tjetër Nuk je për mu ti lakmitare më ke verbu shum t`kam besu...Nuk kemi video për këtë këngë.


Samir Aliu
Publikimi: 09/07/2015


Samir Aliu - Nuk Je Per Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Je Per Mu".
3. Video është e këngës "Nuk Je Per Mu", por nuk këndohet nga Samir Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Samir Aliu:


Komente 0