Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samir Aliu - Sa Te Du Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E bukura ime moj syzanë
të lutem m`thuaj veq nji fjal
ngado që shkon të ndjek pas
fytyra jote e bukur e ëmbël e ëmbël mjalt
O sa të du sa të du
sa të dashuroj
lule aromë vetull zezë
o mori belhollë
je plot zjarr me shumë nurë
e shumë hijeshi
nishani kafe që të rrin ta kam zili
II
më jep pak shpresë
stinë pranverë
në njëmijë lule si ty nuk gjejë
e imja je m`fal dashurinë
sa shum të dua ti ta dish oh shpirti im
O sa të du sa të du
sa të dashuroj
lule aromë vetull zezë
o mori belhollë
je plot zjarr me shumë nurë
e shumë hijeshi
nishani kafe që të rrin ta kam zili
Samir Aliu
Publikimi: 03/06/2009


Samir Aliu - Sa Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Te Du".
3. Video është e këngës "Sa Te Du", por nuk këndohet nga Samir Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Samir Aliu:


Komente 0