Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samir Aliu - Dikur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Jeta eshte teper e shkurte
nji vit shkon si nje minute
me ne fund e kam ba n`jet
dashurine ta gjej sivjet

Dikur gajle se kan pas
Kam mendu veq qysh meu knaq
Kam jetu sikur n`harem
S`ma ka prish kush qefin tem
II
fat i mire me te ra ne dore
e pranoj eshte pak si zor
pak si zor e pak si vshtir
sot me gjet nji vajze te mire

Dikur gajle se kan pas
Kam mendu veq qysh meu knaq
Kam jetu sikur n`harem
S`ma ka prish kush qefin tem
Samir Aliu
Publikimi: 11/12/2013
Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Arsim Bunjaku
Video Produksioni: Men Media Pictures


Samir Aliu - Dikur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dikur".
3. Video është e këngës "Dikur", por nuk këndohet nga Samir Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Samir Aliu:


Komente 0