Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sammy Ceka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Ulqin 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Sammy Ceka është një këngëtar i njohur. Në Qershor 2010, Sammy Ceka merr pjesë në Çelësi Muzikor 4 me këngën "Bikini". Më datë 29 Tetor 2013, Sammy Ceka publikon videoklipin "Jo Jo Nuk Ka", në bashkëpunim me Mario. Më datë 25 Tetor 2017, Sammy Ceka publikon videoklipin "Nuk Dorezohem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dino Zhygjeli

Suad Mehmeti

Armend Milla

Emiliano Pa Kufijt

Big D

Kre

Kulayde

Zaim Sejdiu

Sunaj Saraqi

Agron Maqellara

Tags: Sammy Ceka


Komente mbi këtë artist