Samson Gjoni
Samson Gjoni

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Gjakove Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër Zvicër
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 27 Shtator 1990
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja

Biografia

BIOGRAFIA: Samson Gjoni është një këngëtar i njohur. Ne vitin 1994, ai shkoi se bashku me familjen e ti ne Zvicer per te jetuar. Soni ka sjelle deri me tani dy kënge: "Ku je ti" dhe "Qefin mos ma prish" ne zhandrrin RNB cillin ai e preferon me se shumti....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0