Zidan Limani
Zidan Limani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Gostivar Maqedoni E Veriut
  • Ditëlindja:
  • 6 Qershor
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket

Biografia

BIOGRAFIA: Zidan Limani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 4 Nëntor 2012, Zidan Limani publikon videoklipin "Unaza". Më datë 2 Shkurt 2018, Sanie Limani & Zidan Limani publikojnë videoklipin "Dua Ate Me Harru". Në vitin 2019, Sanie Limani & Zidan Limani publikojnë albumin "Kenge Dasmash 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0