Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sanie - A Mendon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sot une dhe ti, ma sjena bashk,
Veq a pe din, sa shum tkam dasht,
..
Sa shum tkam dasht tyyyy,
Po me ty u kry..

Sot une mendoj, n'gjdo qast per ne,
A pe din, qe gjith bota ti per mua je,
..
Po mendoj une per tyyy,
Po me ty u kryy..

Ike ike jo sun ta fali,
Ndjenjat e mia une smundem ti nali,
Kthehu Zemer hajde back te une,
Ti me harron, po une smundem me t'harru,

Ref. (2x):
Fjal Fjal krejt po mesin Fjal
Pse Pse ti me ike Djal,
Nuk e di sonte ti ku je,
Veq du me dit a mendon ti sot per ne,
… A mendon ti sot per ne ?

Sot ti me thirr, po m'don mu prap,
M'Lutesh per me dal, ti me lutesh per nji nat,

Po t'shikoj une ne syy,
Po me ty u kry,

Ti nuk deshte Love, po ti deshte Aventura,
Kurr s'do ti harroj une gabimet e tua,
Shko Zemer mos hajde back te une,
Ti me harron, po dhe un kam me t'harru,

Ref. (2x):
Fjal Fjal krejt po mesin Fjal
Pse Pse ti me ike Djal,
Nuk e di sonte ti ku je,
Veq du me dit a mendon ti sot per ne,

Bridge (2x):
Endrrat qe i pata, tash po metin vetem endrra,
Ta dhash une zemren, ty te gjitha ti fala,
Ti po ladron, sot me tjera lazdrohesh,
Qeshtu o jeta kurr ne dashuri mashtrohesh,

Ref. (2x):
Fjal Fjal krejt po mesin Fjal
Pse Pse ti me ike Djal,
Nuk e di sonte ti ku je,
Veq du me dit a mendon ti sot per ne,
… A mendon ti sot per ne ?Nuk kemi video për këtë këngë.


Sanie
Publikimi: 04/10/2015


Sanie - A Mendon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Mendon".
3. Video është e këngës "A Mendon", por nuk këndohet nga Sanie.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sanie:


Komente 0