Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sanije Doberdolani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Sanije Doberdolani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Selvete Bajrami

Kosovare Gashi

Mihrije Prapashtica

Lendita Mjekiqi

Dilja

Irena Ciceri

Maria Lajçaj

Mihrije Lestrani

Nazmije Demolli

Shpresa Veselaj

Tags: Sanije Doberdolani, Sanie Doberdolani, Sanije Doberlani, Sanie Doberlani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet