Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sant & Marly - Era Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23

[MARLY:]
Era jote m'deh,
Po nuk e di kush je
Sa e mira je,
si 1 krem brulé
Era jote m'deh ieiejej...
Era jote m'deh ieiejej...

[SANT 2x:]
Era jote m'deh,
Po nuk e di kush je
Sa e mira je,
si 1 krem brulé
Era jote m'deh ieiejej...
Era jote m'deh ieiejej...

[MARLY:]
I pash un dy syt e saja
nje dite kur dola perjashta
Me e bukur se kinemaja,
dy syt e mi un i knaqa
Ti per mu je coca col,
une per ty jam fanta
Ta lo un kerrin ne dore,
edhe n'xhep dy diamanta
Zemer, zemer a je vetem?
apo ke njeri n'shpi?
Kur t'pash un ty me djalin tjeter
zemra gjith mu ka ngri
Ika n'club per me hek menjen
e kto gota me i pi
Nese smke dasht mu per perhere
ather ropt ti kom iq***

[MARLY:]
Era jote m'deh,
Po nuk e di kush je
Sa e mira je,
si 1 krem brulé
Era jote m'deh ieiejej...
Era jote m'deh ieiejej...

[SANT 2x:]
Era jote m'deh,
Po nuk e di kush je
Sa e mira je,
si 1 krem brulé
Era jote m'deh ieiejej...
Era jote m'deh ieiejej...

[SANT:]
Rrusho ca bone?
kur t'pash ty dje m'ngele fiksim
Erdha posht shpis tonde,
me ta dhon ty 1 trendafil
Po dera s'mu hap, hap, hap,
Ngela si trap tu prit shum gjat
Po nuk tmaj inat-nat-nat
Nese ne dalim vetem per pak
Prej fiksimit qe pata
kapa njonen me flok t'gjata
Ndrroi edhe dita dhe nata,
netet e gjata,
qe me ty kurr nuk i pata
Tjetra po m'ngroh
n'kto dit t'acarta
Ti sillu qysh t'dush,
po ke me m'kujtu
sa her ti e sheh at arush
E ftoht akullnaj,
jasht ti je ndryshe,
po mrena je prush

[MARLY:]
Era jote m'deh,
Po nuk e di kush je
Sa e mira je,
si 1 krem brulé
Era jote m'deh ieiejej...
Era jote m'deh ieiejej...

[SANT 2x:]
Era jote m'deh,
Po nuk e di kush je
Sa e mira je,
si 1 krem brulé
Era jote m'deh ieiejej...
Era jote m'deh ieiejej...


Ky tekst u dërgua nga Ortenca TencaSant & Marly
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/12/2021
Teksti: Sant & Marly
Orkestrimi: Nasto
Video Produksioni: Blerim Salillari Films
Produksioni: Madoss Production


Sant & Marly - Era
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Era".
3. Video është e këngës "Era", por nuk këndohet nga Sant & Marly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

6
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sant:


Komente 0