A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Santa Klaus

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Santa Klaus is a singer of Hip-Hop music. Më datë 10 Gusht 2019, Santa Klaus publikon videoklipin "Kameleon"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Don M1no

Lavda

J.B.

Ralien

Albo 06

MMG Babloki

Diti-G

Last Daddy

Unix

Dora


Tags: Santa Klaus, Santaklaus

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019