Më mbaj mend (për 1 muaj)

Santa Klaus - Kameleon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Leku plot ngjyra kameleon

Leku plot ngjyra kameleon
Nuk veshi Gucci, Addias e kom
Ene xhinkset Louis Vuitton
Konversat po thon MADE IN VIETNAM
Lek jom tu njek se lekin e du
€uro jom tu bo me 3-4 pun
Repi o kurth
...
...


Ky tekst u dërgua nga DRHACKERSanta Klaus
Publikimi: 10/08/2019


Santa Klaus - Kameleon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kameleon".
3. Video është e këngës "Kameleon", por nuk këndohet nga Santa Klaus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0