Sara Abiti
Sara Abiti
Sara Abiti
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë
  • Jeton në
  • Kosovë
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 1 Prill 2004
  • Horoskopi:
  • ♈ Dashi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: baladë popullore
Sara Abiti është këngëtare. Më datë 27 Shkurt 2022, Sara Abiti publikon videoklipin "Digjem". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 14 Maj 2022, Sara Abiti publikon videoklipin "Hajde Rrina". Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu.

Më datë 25 Janar 2023, Sara Abiti publikon videoklipin "Me Unazë". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Artan Mezini (Arti Rec). Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0