Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sara Abiti - Ruju Goce Se Del Nomi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x;
Ah moj none ma pate thone
goce c'ke qe vjen kaq vone
se vjen cuni qe te doooo
po kom frike se ta punon.

Refreni 2x ;
Ruju goce se po del nomi
e ngaterron punen shejtoni
se po mori puna ere
po kom frike se m'ngelesh n'dere.

Ti moj none nuk e di
tinez teje boj dashni
me nje djale, nje djale te ri
ne Mahalle se di njeri.

Refreni 4x;

E ruju goce se po del nomi
e ngaterron punen shejtoni
se po mori puna ere
po kom frike se m'ngelesh n'dere
oo se po mori puna ere
po kom frike se m'ngelesh n'dere.


Sara Abiti - Ruju Goce Se Del Nomi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ruju Goce Se Del Nomi".
3. Video është e këngës "Ruju Goce Se Del Nomi", por nuk këndohet nga Sara Abiti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sara Abiti:


Komente 0