Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sara - Me Vonë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34

Te lutem kam deshire te flas me ty
pse …me vone
Ne telefon me thua perseri
Te marr..me vone
Nje kafe e pi vetem per te dy
U ftoh..je vone
I fika dritat vetem ne shtepi
S’ndryshon...s’ndryshon...
Me vone do jete shume vone
Tani pse sme jeton
Do mbetemi fotografi te kohes sone
Po pse..po pse me vone
s’do jemi pergjithmone
me vone do jete shume vone… se jeta mbaron

Ti gjeje nje arsye qe te vish
Tek une...tek une...
Une kam njemije arsye qe te rrish
Dhe pak..me shume
A mundet te me duash ti tani
Me vone...me vone
E une vazhdoj te dua vetem ty
Gjithmone...gjithmone...
me vone do jete shume vone
Tani pse sme jeton
Do mbetemi fotografi te kohes sone
Po pse..po pse me vone
s’do jemi pergjithmone
me vone do jete shume vone… se jete mbaron

Me vone do jete shume vone

Do mbetemi fotografi te kohes sone
Po pse..po pse me vone
s’do jemi pergjithmone
me vone do behet vone… se jeta mbaron

me vone do behet vone… se jeta mbaron
Sara Bajraktari
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/09/2019
Festivali: Kënga Magjike 2019
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Rozana Radi
Orkestrimi: Adrian Hila


Sara - Me Vonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Vonë".
3. Video është e këngës "Me Vonë", por nuk këndohet nga Sara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

23

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sara Bajraktari:


Komente 0