Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sara Berisha - Si Princezë E Përrallave Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


dhoma ime ngjyr roze e perber mrekulli nje nate rashe ne krevat edhe ndhodhi cudi kur u pash ne pasqyr shkelqeja si princez ne keshtjell isha nje ecja me shume kujdes plot fustana me ngjyra isha une me e mira e ne kok un kisha kurore shume e bukur si lulebore si princez e perambulate vertet babi ne keshtjell ishte mbret mami im mreteresh me plot gezim princez me thoshte oooo shpirti im si princez e perallave vertet babi im ne keshtjell ishte mbret mami im mreteresh me plot gezim princes me thoshte oooo shpirti im hapa syte dhe e pashe se ne enderr kam qene dhoma ime ngjyr roze me thoshte vazhdo flej kur u pash ne pasqyr shkelqeja si princez ne keshtjell isha nje ecja me shume kujdes plot fustana me ngjyra isha une me e mira dhe ne kok un kisha kurore shum e bukur
si lulebore
ref 4:

si princez e perallave vertet babi ne keshtjell ishte mbret mami im mbreteresh me plot gezim princez me thoshte oooo shpirti im


Ky tekst u dërgua nga Esra

Sara Berisha - Si Princezë E Përrallave
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Princezë E Përrallave".
3. Video është e këngës "Si Princezë E Përrallave", por nuk këndohet nga Sara Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0