Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sara Dhe Adea
Këngët (1)
Biografia
Foto (1)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Sara Dhe Adea është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2006, Sara & Adea marrin pjesë në Ylberi 2006 me këngën "Mosha Problematike"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Sara Dhe Adea