Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sara Dhe Anisa Shehu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Sara Dhe Anisa Shehu është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2014, Sara & Anisa Shehu marrin pjesë në Ylberi 2014 me këngën "Dy Motra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eduard Dhe Bleard

Erlini Dhe Ervini

Bora Dhe Zijush Elezi

Vellezrit Kuqi

Arbri Dhe Shkupi

Laura Dhe Bleona Hashani

Arizana Dhe Adea Zekaj

Olta Dhe Elda Sadiku

Havushe Dhe Andrin Salihi

Jon Dhe Janina Dardhishta

Tags: Sara Shehu, Anisa Shehu


Komente mbi këtë artist