Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sara Elshani - Shoqja Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

1.Ne enderr me erdhe ti
shoqe dashur perseri
banka ku ne u ulem pres qe te kthehesh ti X2

Ref.Nje zbrazeti ma le ne zemer
edhe sot ashtu si djee
shoqe dashur jemi larg
une ketu e ti atje X2


2.Shoqe moter ty te pata
vetem malli na u shtua
dete,male ne na ndajne
dashuria nuk u shuaa

Ura.Ishim shoqe te pandara
vendin zbrazet ti ma lee
une pres qe ti te kthehesh
se ketu e ke folenee!


Ref.dhe njeher


Sara Elshani - Shoqja Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqja Ime".
3. Video është e këngës "Shoqja Ime", por nuk këndohet nga Sara Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

13
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sara Elshani:


Komente 7