Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sara Ibrahimi Takohet Me Drejtorin E Shkolles, Fadil Hisari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[22-01-2016]
Sot Sara Ibrahimi eshte takuar me drejtorin e shkolles duke marre ftese nga vet ai nje dite me heret ajo ka shkuar rreth ores 1 bashke me babain e saj kane biseduar gjate me drejtorin i cili ka kerkuar qe ajo te marr pjese ne programe letrare si dhe te jete nje nga klubi i ri letrar i shkolles Xhevat Berisha pasi qe perzgjedhjet i bejne vetem arsimtaret e gjuhes shqipe sara eshte ndjere shume e kenaqur dhe i eshte falenderuar te gjithve qe e kane mbeshtetur.


Komente 0