Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sara Kalaveshi - Me Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Teksti:

Big Basta

Muzika & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

Asnjë Koment

17/07/2008

2008-07-17T17:00:00+00:00Me Fal
e vetme dhe pa fjale
e huaj dhe pse pa faj
asnje sqarim te zbus
per nje rikthim te lus

e di nuk ke pse fal
kujto ti pse u ndame
per nje motiv konfuz
me nje veshtrim per buze

Ref:

te lutem me fal
per te fundit here
le te bien lote
le te ndihem keq
ti vetem me fal
per te fundit here
le te bien lote
le te ndihem keq


Ky tekst u dërgua nga Albina
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet