Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Sara Keqa është një shkrimtare e vogël. Ka filluar te shkruaj poezi që e vogël, por ne vitin 2015 e shkruajti poezin e pare dy strofeshe me titullin "Nena ime", pasatj pa ndalur vazhdoi te shkruante poezi te ndryshme....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥🔥

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Kartolina (3)

1
1
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Dea Halimi

Dorela Elshani

Melinda Osdautaj

Altuna Hyseni

Rea Rrahmani

Lebibe Feka

Elza Mehmeti

Florentina Sopjani

Ezana Morina

Bleona Salihu

Tags: Sara Keqa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet