Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Tema: Poezi Për Stinët

Vjeshta

Shkoi vera,
Porsi hapi,
Erdhi vjeshta,
Porsi vrapi.

Eja moj e bukur vjeshte,
Une po te pres me vreshte,
Te pres ne kopsht e ne ore,
Te pres me gezim,
miresevjen ne vendin tim.

- poezi nga Sara Keqa


- Poezia u dërgua nga Sara Keqa -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet