Sarafin Grulaj
Sarafin Grulaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Mosha:
  • 13 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 17 Janar 2009
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi

Biografia

BIOGRAFIA: Sarafin Grulaj është një poet i vogël. Kreu shkollen fillore ne Sinan Thaqi (zojz). Ai njihet si autor i vogel dhe ne faqen teksteshqip.com botoi 3 vjersha. Me e mira sipas tij eshte "17 shkurti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo një poezi »


Komente 0