Sarafin Grulaj Poezi
Sarafin Grulaj

Tema: Poezi Për 17 Shkurtin


Pavaresia

Mire se erdhe pavaresi
ne te presim me krenari.
numer nje per ne ishe
dhe do te mbetesh ti.

kete dite po e festojne
gjithe shqiptaret anembane.
kete dite te bekuar
per ty moj KOSOVA NANE.

- Poezi nga Sarafin Grulaj


- U dërgua nga Sarafin -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Më shumë nga Sarafin Grulaj


Komente 3