A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sarah - Lollipop


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/06/2018

2018-06-11T17:04:15


"Lollipop" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Sarah.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Lil Wayne. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ow... Uh huh Young Mula Baby
I say he so sweet make her wanna lick the wrapper
So I let her lick the wrapper

She lick me like a lollipop [x4]

Hook
Shawty wanna thug
Bottles in the club
Shawty wanna hump
You know I like to touch your lovely lady lumps

Verse 1 Lil Wayne
OK, little mama had a swag like mine
She even wear her hair down her back like mine
I make her feel right when it's wrong like lying
Man, she ain't never had a love like mine
And man I ain't never seen an ass like hers
And that pussy in my mouth had me loss for words
Told her back it up like erp erp
And I made that ass jump like jerk, jerk
And that's when she lick me like a lollipop (oh yeah I like that)
she lick me like a lollipop (I like that)
she lick me like a lollipop (I like that)
she lick me like a lollipop

Hook
Shawty wanna thug (oh yeah I like that)
Bottles in the club (oh yeah I like that)
Shawty wanna hump
You know I like to touch your lovely lady lumps

Static Major
OK after you back it up and stop
Drop it shawty drop it like it's hot
Oh, drop it like it's hot
Do it shawty don't stop

Verse 2 Lil Wayne
Shawty said the nigga that she with ain't shit
Shawty said the nigga that she with ain't this
Shawty said the nigga that she with can't hit
But shawty I'm a hit it hit it like I can't miss
And he can't do this
And he doesn't do that

Shawty need a a refund, need a bring that nigga back
Just like a refund I make her bring that ass back
And she bring that ass back
Because I like that

Hook

she lick me like a lollipop [x3]
So I let her lick the wrapper
Like a lollipop

[x4]
Call me so I can make it juicy for you
Call me so I can get it juicy for you

Hook

I get her on top she drop it like it hot
And when I'm at the bottom she Hillary Rodham
The middle of the bed
Giving getting head, giving getting head, giving getting head

I said mhm... I like that
Said u. I like that
I said mhm... I like that
Mhmm

Call me so I can come and do it for your
Call me so I can come and prove it for your
Call me so I can make it juicy for you
Call me so I can get it juicy for you

Shawty wanna lick me like a lollipop
she lick me like a lollipop
She said he's so sweet
Makes her Wanna lick the wrapper
So I let her lick the wrapper

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018