Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sarah (Rap)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Sarah (Rap) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 17 Maj 2020, Sarah publikon videoklipin "My Life 18"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Out Lawz-E

Trina (Rap)

Maggi

Dori (Rap)

BOXi

Manii

Morph

Lil Linda

Marsi

Eir

Tags: Sarah (Rap)


Komente mbi këtë artist