A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Saranda Alija

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  18
BIOGRAFIA: Saranda Alija is a popular singer. Në Qershor 2015, Saranda Alija merr pjesë në Zambaku I Prizrenit 2015 me këngën "Dashuri Ku Je?". Më datë 13 Prill 2019, Saranda Alija publikon videoklipin "Kodi I Dashurise". Muzika e këngës u punua nga Nexhat Mujovi (Wirusi), teksti u shkrua nga Avni Qahili, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nexhat Mujovi (Wirusi). Videoklipi i kësaj kënge është finalizuar nga Oxygen Production, ku këngëtarja vjen mjaftë me shije dhe me një videoklip të mrekul...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Albulena Brestovci

Aurora Qazimi

Suela Ndreca

Nevila Qesko

Blerina Shalari

Erinda Dhima

Sevi

Lumturie Tahiri (Lumja)

Blerina Kastrati

Mirela Deda


Tags: Saranda Alija, Saranda Aliu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019