Saranda Krasniqi

Saranda Vjen Me Këngë Të Re

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[13-11-2014]
Pas suksesit të klipit “Po m’rreh zemra si sahat”, Saranda Krasniqi, këngëtarja nga Prizreni ka vendosur para adhuruesve të vjen me projekt të ri. Kënga që pritet të lançohet shumë shpejt është një bashkëpunim me Nexhat Mujovin – Wirusin dhe kompaninë Emra Com. Ajo është një këngë ritmike, të cilës titulli I ngelet anonim deri në momentin e lançimit, ku zbulojmë se do të punohet bashkë me videoklip.
 (Arsim Kolari/Teksteshqip)

Saranda Vjen Me Këngë Të Re

  Saranda Krasniqi - Po M'rreh Zemra Si Sahat [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arsimdiberKomente 0