Më mbaj mend (për 1 muaj)

Saranda Krasniqi - Nusja Bukuroshe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

1
SA SHYHRET SA SEVDA
NUSEN N'DER ME E PA
VJEHRA I'THOT MIRSEVJEN
DHE NJI GOT PO E THEN

refren:
NUSJA BUKUROSHE
O SI DRIT E HANËS
LULEN PREJ SAKSIE
NA JA KPUTËM NANËS

NUSJA BUKUROSHE
O SI DRIT E HANËS
ÇIKËN SUGARIC O
NA JA MURËM BABËS

2
ME KAM DJATHT HYN N'OBOR
DHANDRI E KAP PËR DOR
KËNGA VALLJA PASKA NIS
DRIDHET TEMELI SHPIS


Ky tekst u dërgua nga Ejup Shabani

Saranda Krasniqi - Nusja Bukuroshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja Bukuroshe".
3. Video është e këngës "Nusja Bukuroshe", por nuk këndohet nga Saranda Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Saranda Krasniqi:


Komente 0