Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Saranda
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  8

Saranda është këngëtare e njohur. Më datë 27 Tetor 2012, Saranda publikon videoklipin "Bote Portokalle".

Më datë 24 Gusht 2013, Saranda publikon videoklipin "Lote Gezimi".

Më datë 18 Nëntor 2013, Saranda publikon videoklipin "Per Mua Je Perendi".

Në Nëntor 2013, Saranda merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Gezuar".

Më datë 19 Dhjetor 2014, Saranda publikon videoklipin "Rruga E Jetes".

Më datë 28 Prill 2015, Saranda publikon videoklipin "E Bukura E Perendise".

Më datë 8 Korrik 2019, Saranda publikon videoklipin "Mesazhi I Fundit".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet