Më mbaj mend (për 1 muaj)

Saranda - Per Mua Je Perendi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Ti moj nene me halle shume zemero,
merzitjen veje ne gjume o xhano,
dhembja te te behet shprese zemero
gersht qe hallet ti prese, o xhano

Me the kur te besh femij zemero
atehere do te me ndjesh moj bij o xhano
sa te dua une e di zemero
per mua je perendi o xhano

Me solle ne kete jet zemero
me rite si e di vete o xhano
syrin se ngope me gjume zemero
ti moj nene me halle shume o xhano

Me e dhemshura ne bote zemero
syri im mbushur me lot o xhano
zot te perendia ime zemero
shpirt o xhane o nena ime o xhano

Per te gijthe nenat ne bote
me fund e pi dollin sot
te keni shendet e jete
emri nene emer i shenjte
Saranda
Publikimi: 12/10/2009


Saranda - Per Mua Je Perendi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Mua Je Perendi".
3. Video është e këngës "Per Mua Je Perendi", por nuk këndohet nga Saranda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Saranda:


Komente 3