Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Sarentina Cako

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Sarentina Cako është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo u eliminua nga "Star Akademi", por publikut iu ngulit ne mendje qe prej fillimit, jo vetem me zerin e saj, por dhe me sjelljen si "diva" prej te ciles dhe neve na beri per vete. Duke qene se prej vitesh na mbyten talentet e verteta dhe vajzat e mira, skenes shqiptare i nevojitet dicka ndryshe, dikush qe t'i thote gjerat sic jane, qofte dhe pa e kuptuar se po e ben kete. Sara eshte perfekte dhe ne mezi presim te dime se cila do jete levizja e ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Star Academy Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Eliza Markiq

Dea Strica

Erza

Florida Dushku

Eli Qorri

Vivian Kokeri

Samira

Jona

Enkeleda Dervishi

Tags: Sarentina Cako


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet