Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sarentina Cako - Me Thoni Cfare Eshte Dashuria  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 8

Komente

Asnjë Koment

01/03/2011

2011-03-01T01:07:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Thoni Cfare Eshte Dashuria" kënduar nga Sarentina Cako.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sarentina Cako i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet