Më mbaj mend (për 1 muaj)

Savanna - Mashup 1 2019 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ndoshta gabum
Ne ndoshta u lendum
Ne ndoshta nuk e di
Jo nuk e di
A kishe faj
Ti ndoshta kisha faj
Une nuk di pse
Mu fajin ma le
Mu fajin ma le
Mu ma le mu ma le fajin
Sa gabime ne ty gjeta
E prap zemer te desha


Ku i ke lon
Fjalet qe mi pate thon
Malli me ka marre me te pa
Edhe pse rruget na u ndan
Mos harro ti i pari
Mu me the shko
Neser kur te shoh
Zemra me ndalon

Boll inati mu po mve me te thon
Knej po du e jam me tjeter kon
Boll inati boll inati
Na qelloj fati (2x)

Dashnia haram haram (2x)
Zemra e don
Edhe kur gabon

Syni jemi
Syni jemi
Syni jemi je
Eja syni jemi
Syni jemi
Syni jemi je
Nanana nananana

Ti te une jalla jalla
Ska ma mire valla valla
Edhe jeten ta kisha dhon
Veq me tpas afer ty pergjithmone (2x)


Ky tekst u dërgua nga Anxhela lekaSavanna
Publikimi: 26/03/2019


Savanna - Mashup 1 2019
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashup 1 2019".
3. Video është e këngës "Mashup 1 2019", por nuk këndohet nga Savanna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Savanna:


Komente 2