Më mbaj mend (për 1 muaj)

Savanna - Menzi Pres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Me thërrime e shumë dashuri aaaa
Nona m'rriti, per atë djalë të ri
Erdhi vakti zemrën me e dorzu
Se pa ty s'po muj dot me duru

[REF.:]
Mezi pres me ja thon nanës
që n'dashni kom ra
Ma t'mirin e Shqiptarisë
me ja çu me pa
Mezi pres me ja thon nanës
që n'dashni kom ra
Masi ajo ka me e pa
Ah sa ka me ça

Ti diamant, une zemer dukat
Nuk du sen, veç me t'pas ty ngat
Erdhi vakti zemrën me e dorzu
Se pa ty s'po muj dot me duru

[REF.:]
Mezi pres me ja thon nanës
që n'dashni kom ra
Ma t'mirin e Shqiptarisë
me ja çu me pa
Mezi pres me ja thon nanës
që n'dashni kom ra
Masi ajo ka me e pa
Ah sa ka me qa

Mezi pres me ja thon nanës
që n'dashni kom ra
Ma t'mirin e Shqiptarisë
me ja çu me pa


Ky tekst u dërgua nga savanna,iris sufaSavanna
Publikimi: 02/11/2020


Savanna - Menzi Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Menzi Pres".
3. Video është e këngës "Menzi Pres", por nuk këndohet nga Savanna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

30

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Savanna:


Komente 0