Më mbaj mend (për 1 muaj)

Savanna - Paska Qën Kismet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Paska qenë kismet ne dy me u nda
paska qenë kismet kurrë ma mos me u pa
ma le lotin ne sy veq për një gabim
koha si shëron dot dhimbjet e shpirtit tim

Edhe njëherë zemra të kërkoj
u bë një kohë që më s'të takoj
e mua koha plaget s'mi shëroj
sytë janë msu me ty
për ty po lotojnë
edhe njëherë u dogja me t'pa
e pranoj mall kam, shumë mall
thellë në shpirtin tim
e di që unë kam faj
shum jamë hy n'gjynah
kur zemrën ta kam vra...
per një gabim që i rash pishman
ti nuk me fale vendose mem lanë

3x
Paska qenë kismet ne dy me u nda
paska qenë kismet kurrë ma mos me u pa
ma le lotin ne sy veq për një gabim
koha si shëron dotë dhimbjet e shpirtit timNuk kemi video për këtë këngë.


Savanna
Publikimi: 16/10/2020


Savanna - Paska Qën Kismet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paska Qën Kismet".
3. Video është e këngës "Paska Qën Kismet", por nuk këndohet nga Savanna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Savanna:


Komente 0