Më mbaj mend (për 1 muaj)

Savanna - Jemi Dardan, Shqiperine E Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Besa bes moj besen ta kom dhane aaa askush nk na ndal JEMI DARDAN nga drenica dukagjin tgjith e kemi Nje Deshir EDHE Mati Me Rugov Diaspora Me Kosov Kjo Ash Kanga Jon Zemrat Na I Bashkon Kjo Ash Kanga Jon Se Bashku Ta Kndojm Se Un Të Dua Sa Teuten Ty Të Dua Sa Lahuten Sa Prishtinën E Gjakoven Mitrovicen Krejt Kosovën Hejjj Se Un T Dua Sa Teuten Ty T Dua Sa Lahuten Sa Gjilanin E RUGOVEN Sa Prizrenin E Kosovën Hejjj Shqiperine E Dua 5× Shqiperine E Dua Se Jam Shqipetar KOSOVËN E Dua Se Jm Kosovar


Ky tekst u dërgua nga bora,solo,iris sufaSavanna
Publikimi: 16/06/2019


Savanna - Jemi Dardan, Shqiperine E Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jemi Dardan, Shqiperine E Dua".
3. Video është e këngës "Jemi Dardan, Shqiperine E Dua", por nuk këndohet nga Savanna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

34

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Savanna:


Komente 0