Më mbaj mend (për 1 muaj)

Savanna - Mashup 3 2019 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ti qe sot je me tjeter kon dhe shum embel ti po buzeqesh gjera un pas teje dua te vdes un du te vdes

dashuria shuhet ne heshtje si thahet trendafili ne etje tani kam nevoj per buzeqeshje qe me fale ti pa ty shum i ftoft osht janari
Savanna
Publikimi: 08/04/2019


Savanna - Mashup 3 2019
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashup 3 2019".
3. Video është e këngës "Mashup 3 2019", por nuk këndohet nga Savanna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Savanna:


Komente 0