Më mbaj mend (për 1 muaj)

Savanna - Babadena Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Na jem shqipe me dy krena
Jena kan edhe jem babadena
Ku do që shkojmë fitoren e kena
Krejt e din se na ma t'mirat jena

Hajde kalle, kalle shqipe
Jam kosovë e jam shqipnie
Fluturojmë sikur shqiponja
Po vin shqipet me miliona

( 2x )
Jam Shqipnia jam Kosova
Jemi t'parët ku do t'shkojna
Na gjithmonë jemi krenare
O sa mirë me kan shqiptar

Folim shqip na ku do që shkojna
Jam Kosovë e më njeh krejt bota
Kuq e zi na zemrat i kena
Djem e qika ma t'mirt jena

hajde kalle, kalle shqipe
Jam kosovë e jam shqipnie
Fluturojmë sikur shqiponja
Po vin shqipet me miliona

( 4x )
Jam Shqipnia jam Kosova
Jemi t'parët ku do t'shkojna
Na gjithmonë jemi krenare
O sa mirë me kan shqiptarNuk kemi video për këtë këngë.


Savanna
Publikimi: 25/12/2020


Savanna - Babadena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Babadena".
3. Video është e këngës "Babadena", por nuk këndohet nga Savanna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

35
25

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Savanna:


Komente 0