Më mbaj mend (për 1 muaj)

Savanna - Hajmali Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Nse nga ti jam largu
Mos meno se t'kam harru
Nëse me ty sot nuk jam
Thellë në zemër ty të kam

REF. 2x:
Të kam pas si hajmali
Të kam dasht si asnjeri
E mallkoj çastin
Kur m'the se shkoj

Kam të drejtë unë ty t'du
Edhe pse ti m'ke harru
Nëse nuk t'shoh çdo ditë
Ti në ëndërr mi puth sytë

REF. 2x:
Të kam pas si hajmali
Të kam dasht si asnjeri
E mallkoj çastin
Kur m'the se shkoj


Ky tekst u dërgua nga IrisserxhiosufaSavanna
Publikimi: 16/04/2021
Video Produced By Imaginefilms
Styling: Look At Me
Makeup: Edita Abazi
Hairstyling: Fossa Beauty CenterSavanna - Hajmali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajmali".
3. Video është e këngës "Hajmali", por nuk këndohet nga Savanna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

26

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Savanna:


Komente 0